21 marca 2023r. rozpoczęliśmy kolejny projekt w ramach mobilności uczniów z programu Erasmus+. Po długiej i męczącej podróży tym razem jesteśmy w pobliżu Neapolu w miasteczku Castellammare di Stabia. Jutro rozpoczynamy zajęcia 🙂
Po śniadaniu udaliśmy się do szkoły. Jak zawsze zajęcia zaczęliśmy od gry integracyjnej, która pobudziła nas do działania. Dzisiejsze zadanie polegało na przygotowaniu scenariusza do jutrzejsze prezentacji. Szefową całego przedsięwzięcia została Oliwka J. Przygotowaliśmy wspólnie z Włochami 3 piosenki – polską, włoską i angielską. Nauczyliśmy również naszych włoskich przyjaciół belgijki, a oni nas swojego energetycznego popularnego tańca. Po obiedzie poszliśmy na miasto, gdzie mieliśmy chwilę na przedostatnie kosztowanie włoskich smaków. U podnóża Wezuwiusza przeprowadziliśmy ostatnie próby przed jutrzejszą prezentacją. Zebraliśmy sporo oklasków!